E-book Domácí dresingy a zálivky

Domácí dresinky a zálivky

Nic nepozvedne salát tak, jako skvěle ochucený domácí dresing.

Dresing či zálivku ke každému salátu!

Zdravý jídelníček je plný především zeleninových salátů a jejich všech možných variací, a k těm neodmyslitelně patří také dresing nebo zálivka. Inspirujte se domácími recepty bonusového e-book Pestrého jídelníčku. Neváhejte a povzbuďte svůj metabolismus.

Domácí zálivkou jednoduše předejdete konzumaci nezdravých látek z předpřipravených omáček. Jako například když si připravíte skvělý svěží zeleninový salát a přidáte do něj lžíci majonézy… V E-book najdete zálivky, které nejsou v rozporu s dietou ani hubnutím. Vy si tak budete jistí, že obsahují pouze zdravé a čerstvé suroviny.

ˇ
Ebooky Dresinky
E-book Dresinky a zálivky

Vytvořte si domácí dresing či zálivku

Příprava domácího dresingu je velice snadná, proto neváhejte a vyberte si recept z našeho nového e-booku a vyzkoušejte ho. Výhodou vlastní zálivky je možnost experimentovat. Každý si může dochutit svůj dresing dle vlastní chuti nebo přidat ingredience, které má nejradši.

Ačkoliv příprava dresingu je hotová během chviličky, dokáže proměnit všední zeleninový salát ve skvělé plnohodnotné hlavní jídlo, na kterém si pochutnáte.

Nebojte se koření

I když se to tak jevit nemusí, dresingů existují stovky. Zásadní ingrediencí pro jejich dochucení je koření. Nebojte se přidat do zálivky či dresingu dostatek koření a bylinek. Experimentujte a s chutěmi si vyhrajte, nebojte se ani nezvyklých kombinací a spolehněte se na svou intuici. Ať vám čerstvé saláty nezevšední!

Ať už budete dochucovat sušenými či čerstvými bylinkami, všechny ingredience stojí pouze zlomek ceny. Domácí výroba dresingu je skvělý způsob, jak si dochutit saláty bez umělých sladidel a konzervantů. Jednoduše vám tento způsob umožní proniknout do světa opravdových chutí a lákavých vůní.

Tip: Nebojte se do salátů přidat také oříšky a další semena, získáte díky nim porci zdravých tuků navíc. Skvělý výběr najdete na Grizly.

E-book plný receptů

Co potřebuje nejlepší zálivka a jak na to? Zálivka je skvělý způsob dochucení k jakémukoliv salátu. Zapomeňte na dresing z obchodu nebo zálivku z pytlíku. E-book nabízí desítky receptů na dresingy i zálivky. Příprava vám zabere jen pár minut a ještě budete mít jistotu, z čeho se zálivka skládá. Z naší široké nabídky si určitě každý vybere tu pravou.

    Máte zájem o e-book?    Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

    © COPYRIGHT 2021 pestrý jídelníček. ALL RIGHTS RESERVED.