E-book 55 způsobů, jak mít více energie

55 způsobů jak mít více energie

Každý je někdy bez energie. Přinášíme 55 tipů, jak energii získat zpět!

Neustále unavený…

Jste neustále unavení a pomalí? Zajímá vás proč tomu tak je? Věřte nevěřte, existuje dokonce až 55 způsobů, jak získat více energie a být produktivnější. S prokrastinací se už nadobro rozlučte. Po přečtení tohoto e-booku vás nic zdržovat nebude.

E-book, který přinese více energie

Autorem e-booku je americký spisovatel, který je zároveň zakladatelem top světového blogu zaměřeného na denní jednoduchost našich životů. Na svůj blog každý týden přidává články na téma zdraví a fitness, motivace, štěstí a mnoho dalších. Tento e-book představuje spojení těchto článků v jeden uspořádaný text.

ˇ
55 způsobů, jak mít více energie
55 způsobů, jak mít více energie

Jak mít více energie?

Máte pocit, že jste neustále unavení? I když máte dostatek stravy a celé dny prospíte? Zkuste se zaměřit na změnu stravy a rozvrhu činností, které děláte každý den. Pro začátek se pokuste přidat pár tipů z knihy do svého všedního dne a výsledky se brzy dostaví.

Tipy, které jsou uvedené v e-booku pro zvýšení energie, můžete také kombinovat. Tím se váš běžný den stane pestřejším a vy budete mít více energie.

Zdroje energie

Světově známým mýtem je domnění, že když budeme trávit spoustu času prací, budeme podávat stejně tak vysoký pracovní výkon. To je však velice mylná představa. Několik různých vědeckých výzkumů dokazuje pokles pozornosti až o 25 %.

Během dne bychom měli všichni obnovovat své vnitřní zdroje energie – fyzické, emoční, mentální i spirituální.

Chybí čas na odpočinek

Stále sílícím trendem je požadavek na časové vypětí, které by ideálně mělo trvat až 18 hodin vkuse. Pro takové pracovní nasazení ale ve většině případů tělo bohužel nedostává to, co k takovému fungování potřebuje.

Dnes se každý přilepí ke své pracovní židli a už nehlídá, kdy je potřeba jíst nebo pít. Není čas se projít a lehce rozhýbat. Pokud na nás dopadne únava, řešíme to dalším šálkem kávy nebo cigaretou.

Tip: Pokud chcete tělu dodat energii a zdraví v jednom, vyzkoušejte třeba kávu nebo MCT olej od Powerlogy.

Chuť do života

Když budete mít dostatek energie, budete mít také větší chuť do života! Budete sami sebou. Začněte se změnou dokud vaše tělo, rodina i zdraví může.

    Máte zájem o e-book?    Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

    © COPYRIGHT 2021 pestrý jídelníček. ALL RIGHTS RESERVED.