Ketomix: Recenze nejpopulárnější ketonové diety

Chcete-li opravdu zhubnout, jednou z možností jak toho efektivně dosáhnout, je shazovat nadbytečné kilogramy díky keto dietě. O co se jedná a jak postupovat vám rádi prozradíme.

Hubnout s ketonovou dietou je opravdu snadné. Spalování tuků při této dietě má totiž na starosti ketóza, do které se s jídly podle zásad Keto diety dostanete během pár dní. Nemusíte se ničeho bát. Název zní možná složitě, ale vše je vlastně úplně jednoduché!

Princip ketonové diety

Dieta pracuje na principu snížení příjmu sacharidů pod 25 gramů za den. Zakázány jsou proto všechny potraviny obsahující sacharidy. Avšak potraviny obsahují především bílkoviny a tuky můžete jíst bez omezení, stejně tak vybranou zeleninu.

Co je to ketóza?

Ketóza je klasický projev ketogenní diety. Často si tento pojem můžeme splést s termínem ketoacidóza, což je ve své podstatě nedostatek inzulinu u diabetiků. Tím pak dochází k poškození tukové a bílkovinné tkáně. Ketóza je oproti tomu přirozený a zcela bezpečný stav způsobený sníženým příjmem sacharidů, ale zvýšeným přísunem bílkovin. Tím dochází ke spalování tuků a snížení cholesterolu. Tělo si zkrátka bere energii z nahromaděných tukových zásob a nikoli ze sacharidů. Díky tomu se nám daří hubnout, aniž bychom měli pocit hladu.

Výhody ketózy?

 • Pocit hladu klesá

 • Nemáte chuť na sladké

 • Odbouráváte účinně tuk

Nevýhody ketózy?

 • Musíte v jídelníčku výrazně omezit sacharidy
 • Může dojít k nežádoucím účinkům způsobeným nedostatkem sacharidů (výkyvy nálad, bolesti hlavy)
 • Po skončení diety může, tak jako i u jiných diet, nastat jojo efekt.

V čem je KetoMix dieta jiná, než ostatní diety?

"Baví, chutná, její příprava je snadná a rychlá a co je hlavní, FUNGUJE! Už to bude rok, co jsem ji vyzkoušela a kila pořád nejdou nahoru. Nebudu tvrdit, že jím tak, jako předtím. To ne. Ale naučila jsem se díky KetoMix dietě jíst pravidelně. Mám pocit, že jsem díky ní i přestala mít chuť na sladké. Takže je čokoláda zbodnutá na posezení dávnou minulostí. No a pro sebe jsem vyškrtla pečivo. Jak tak o téhle milé dietě mluvím, začíná se mi po ní stýskat. Dám si jí ráda kdykoliv znovu. Třeba jen na týden, na takové lehké pročištění. A víte co? Nezačnu od pondělí, jak je mým zvykem boj s kily odkládat. Začnu hned. Díky za ni!" moderátorka TV Prima Andrea Ježková, uživatelka KetoMix

KetoMix a jejich služby najdete označené 4/5 hvězdička z 5! Navíc neprodávají pouze kvalitní produkty, ale také řádný servis. Klienti se můžou spojit s výživovou poradkyní přes telefon, chat, anebo facebookovou skupinou. Poradci vám navíc ochotně pomůžou i po skončení diety. Takhle by měl správný servis vypadat!

                                          Prohlédnout nabídku KetoMixu >>

Keto dieta a rychlé hubnutí

Pokud základ vašeho jídelníčku bude tvořit ketogenní strava, díky níž bude tělo generovat dostatek ketolátek, má to ještě jednu další výhodu. Ketolátky totiž působí na neurotransmitery v mozku a tím pádem tlumí pocit hladu. Klesá tak pocit hladu i chuť na sladké, což je další pozitivní stránka této diety. Navíc tato strava podporuje rychlé hubnutí, po kterém většina z nás tolik touží. Při držení této diety není třeba výrazně cvičit a trávit hodiny v posilovně, nicméně procházka či lehčí pohyb, jsou vždy vítáni.


"Baví mě, když je vidět rychle výsledek. Což u KetoMix diety opravdu je. Jídla se připravují taky bleskově. Nemusím počítat kalorie ani se hýbat, když nemám chuť. Jsem skoro závislá na koktejlu s jahodovou příchutí. Ten s sebou beru všude. A navíc vás KetoMix naučí přemýšlet o tom, co jíte. Najednou vidíte, v čem všem je cukr. Zjistíte, že i jídla, která se navenek tváří jako zdravá, jsou plná umělých sacharidů. A teď, když KetoMix na trh uvedl i vlastní nízkosacharidové víno, už mi nechybí vůbec nic. Nevěřili byste, jak deci vína denně dokáže dietu zpříjemnit." Mahulena Bočanová, uživatelka KetoMix

Proč si vybrat KetoMix?

KetoMix je unikátní česká dieta, která nabízí nespočet plnohodnotných a velmi chutných proteinových jídel. Dopřát si můžete kaše, polévky, pomazánky, palačinky, proteinové dezerty a další! Příprava jídel vám nezabere více, než-li pět minut, a tak budete mít dost času sami na sebe. KetoMix jídla neobsahují chemické přísady a glutamáty a s výjimkou houstiček jsou zcela bez lepku. K jejich přípravě není potřeba ani mléko. Obsahují také veškeré vitamíny a minerální látky, které tělo v době diety potřebuje. Vybírat můžete z týdenních sestavených balíčků či konkrétních produktů. 

Průběh diety s KetoMix

Dieta je rozdělena do tří fází:

 • V první fázi této diety je nutné jíst pětkrát denně po třech hodinách některé z jídel KetoMix. K němu je ale nutné sníst ještě půl kila doporučené zeleniny. To proto, aby dobře fungovalo trávení. Povoleno je také 20 gramů ořechů nebo semínek. 
 • Ve druhé fázi se sníží počet jídel KetoMix z pěti na tři. Další dvě jídla si již lze připravit dle vlastního uvážení. Jestli to bude svačina, oběd nebo večeře, je lhostejné. Důležité ale je držet se zásad zdravého stravování.
 • Třetí fáze diety už vlastně žádnou dietou není. Jde zde zejména  o to, aby se nově naučené stravovací návyky přenesly do dalšího života. Tedy jíst kvalitní jídlo pětkrát denně a hlavně přemýšlet o tom, co a kdy jíst.

Nikdy u mne žádné diety nefungovaly, jak víte, že je vhodná i pro mne?

U KetoMix diety nahrazujete veškeré jídlo potravinami dodavatele. Nemůžete proto udělat chybu. Ketonová dieta je navíc postavena na biochemických procesech těla, které nelze obejít, organismy jsou tak prostě nastaveny, ať chceme nebo ne. Nestalo se tak, že by některý z klientů, pokud dietu dodržoval, nezhubl. 

Dieta je založena na sníženém příjmu sacharidů, které uvedou tělo do stavu ketózy. Biochemické reakce žen i mužů jsou stejné, dieta je proto vhodná pro všechny bez rozdílu věku a pohlaví.

Co si mám koupit, které produkty jsou pro mne vhodné?

Jaký typ KetoMix diety zvolit nejlépe zjistíte, pokud si do BMI kalkulačky zadáte vaše údaje. Poté uvidíte, kolik zhubnout, abyste se dostali na svou optimální váhu, případně zda vůbec máte hubnout. KetoMix nabízí diety pro různá stádia nadváhy a dle toho je zvolena i délka diety. V balíčku, který bude vyhovovat vašemu BMI, najdete následně kompletní potraviny pro celou dobu diety.

Pro odpovědi na nejčastější uživatelské dotazy o tom, pro koho je dieta vhodná, jak ji efektivně využívat a na co si dát pozor, navštivte stránky KetoMix v rubrice dotazy.

Přijde nějaký háček na konec?

"Popravdě, žádný nebyl. Bál jsem se, že budu mít hlad nebo, že mi KetoMix jídla nebudou chutnat. Prostě, že vyleze nějaký strašák ze skříně. Ale nevylezl. V první části diety jsem ujížděl na KetoMix koktejlech. Voda, protein, příchuť, rozmíchat v šejkru a máte plnohodnotné jídlo. Absolutně ideální do práce nebo na cesty. A hlavně - bez vaření. Horší pro mě byla konzumace zeleniny. Musel jsem se hodně „kousnout“. Ale i to jsem se naučil. No a když jsem zjistil, že i polévky a kaše se připravují takhle jednoduše, nebylo co řešit. I omelety jsou na přípravu jednoduché, trochu jako míchaná vajíčka. Prostě pro mužskýho ideální." moderátor Frekvence 1 Roman Mikesch, uživatel KetoMix

                                        Prohlédnout nabídku KetoMixu >>

19.02.2020

Získejte zdravý jídelníček na míru ZDARMA

 • Sestavený od nutriční poradkyně
 • Komplexní jídelníček pro vaší osobu
 • Recepty na 7 dní ZDARMA

Chci jídelníček ZDARMA

Komentáře ke článku

Abyste mohli přidat komentáře, musíte se přihlásit. Pokud u nás ještě nemáte účet, zaregistrujte se

 

Kam dál?

 
Chci jídelníček ZDARMA

3 203 785 doručených jídelníčků, za dvě minuty získáte váš!

Tip: Víte, že nejčastěji chtějí lidé zhubnout 10 kg?