Detoxikace organismu jídelníček 7 dní

Aby naše hubnutí bylo úspěšné, měla by předtím proběhnout očista nebo také detoxikace celého organismu. Možná zastáváte názor, že je detoxikace drastický proces jen pro extrémisty, ale není to tak. Každý z nás by se měl detoxikovat průběžně během roku.

Nejlépe se detoxikuje organismus na jaře a v létě, kdy nám nevadí konzumovat více ovoce, zeleniny v její syrové podobě. Během roku se v našich střevech a dalších orgánech nahromadí spousta nečistot, přes které se jakékoliv vitamíny a tělu-prospěšné látky nemají šanci dostat do krevního oběhu a do míst, kde jsou potřeba. To, že tělo nefunguje a potřebuje očistu, poznáte na zvýšené únavě, snížené imunitě, šedé pleti, nezdravých vlasech a lámavých nehtech atd.

Něž tedy zahájíte "zdravý životní styl" a začnete se stravovat lépe, je lepší mít tělo pročištěné a nachystané na příjem důležitých látek. Proto jsme pro vás sestavili jídelníček, který se skládá z čerstvých surovin, hlavně ovoce a zeleniny, ideálně dále neupravené. Přibude také ukázka a tipy na freshe, tedy odšťavněné nápoje, ať už ovocné v dopoledních hodinách nebo zeleninové večer. Další kategorií jsou superpotraviny mezi které patří mladý ječmen a chlorella. Nápoje z těchto rostlin podporují regeneraci a hojení celého těla.

Jídelníček na 7 dní se vám může hodit i do budoucna, když budete potřebovat pročistit. Nemusíte být ani kuřák, pařmen nebo tlouštík, detoxikaci organismu potřebujeme jednou za čas všichni a my vám poradíme, jak na to.

Získejte zdravý jídelníček na míru ZDARMA

  • Sestavený od nutriční poradkyně
  • Komplexní jídelníček pro vaší osobu
  • Recepty na 7 dní ZDARMA

Chci jídelníček ZDARMA

Komentáře ke článku

Abyste mohli přidat komentáře, musíte se přihlásit. Pokud u nás ještě nemáte účet, zaregistrujte se

Chci jídelníček ZDARMA

2 178 380 doručených jídelníčků, za dvě minuty získáte váš!

Tip: Víte, že nejčastěji chtějí lidé zhubnout 10 kg?