Motivujte se reálnými proměnami v hubnutí

Máme pro vás velkou motivaci v podobě úžasných proměn několika českých a jedné slovenské ženy. Všechny to dokázaly, tak vy můžete také!

Parádní zhubnutí paní Marcely a její příběh od ní samotné:

,,Dobrý den, jmenuji se Marcela O., jsem vdaná a mám 8 letou dceru. První fotka, kde vážím 98 kg (což je při výšce 168 cm opravdu moc), vlastně všechno odstartovala. Začala jsem cvičit, běhat, kompletně změnila stravu a s ubývajícími kilogramy si i jako žena zvedla sebevědomí.

Ze svého jídelníčku jsem vyškrtla bílou mouku, chipsy, kolu a jiná nezdravá jídla. Nakupuji ve zdravé výživě, jím libové maso, batáty, jasmínovou rýži, ovoce a zeleninu, bílé rohlíky jsem vyměnila za knackebrot a celozrnné pečivo a také dodržuji pitný režim, tzn. piji 3l denně, kdy střídám čaje a vodu s citrónem.

Dnes vážím 69 kg. Cítím se podstatně lépe a pomáhám kamarádkám, co chtějí také zhubnout. Zdravě stravuji i svou dceru."


Paní Heleně J. se podařilo zhubnout 28 kg a stále ještě není u konce.

Nechala si poradit od kamarádky, která jí doporučila fitness trenérku, poté zařadila zdravou a lehkou stravu a kila šla dolů. Věnuje se sportu, tj. běhá, jezdí na kole a chodí pravidelně do posilovny. Jeden z jejích tipů je samozřejmě omezení sladkostí.


Paní Janka zhubla neuvěřitelných 55 kg a sama prozdradí, jak se jí to podařilo:

,,Začala som chodiť 2-3 x do týždna na zumbu a piloxiing a stravovať sa zdravo - vela zeleniny, ziaden cukor, iba med, javorovy sirup, vecer bielkoviny, sacharidy len do obeda, občas chaet day a verila som... všetko sa začína v hlave."


A zde máme skvělé zhubnutí paní Káči T. s našim jídelníčkem:

,,Začala jsem se zdravým hubnutím v září a dnes mám o 27 kg méně. Moc děkuji Pestrému Jídelníčku, protože to nemá chybu a už u toho taky zůstanu. Naučila jsem se díky tomu jíst zdravě.

Co se týká pohybu, tak jsem asi měsíc cvičila s Jillian Michaels. Pak dlouho nic a po pořízení psa chodím ven a na cvičák. U mě je to opravdu hlavně v jídle.


Zde máme proměnu paní Nikol a její slova:

,,Prvních 10 kg jsem zhubla tím, že jsem zkoušela všelijaké diety, ale nic co by mi 100 % vyhovovalo. Od září 2015 jsem změnila stravování, díky kterému jsem zhubla dalších 25 kg. Nepálí mě po každém jídle žáha, nebývá mi špatně od žaludku a nemám pocit hladu.

A upozorňuji, že vše je pouze stravou, cvičení u mě bylo a je opravdu minimální.


Paní Lucie zhubla 42 kilogramů a dokonce se stala fitness trenérkou. Dnes pravidelně sportuje, běhá a věnuje se zdravé výživě, kterou motivuje své fanoušky na sociálních sítích. 

Velký rozhovor s Lucií B. a její celý příběh o cestě za krásnější postavou najdete zde - Zhubla jsem přes 40 kilo.

06.06.2016

Získejte zdravý jídelníček na míru ZDARMA

  • Sestavený od nutriční poradkyně
  • Komplexní jídelníček pro vaší osobu
  • Recepty na 7 dní ZDARMA

Chci jídelníček ZDARMA

Komentáře ke článku

Abyste mohli přidat komentáře, musíte se přihlásit. Pokud u nás ještě nemáte účet, zaregistrujte se

 

Kam dál?

Zhubla jsem přes 40 kilo a stala se trenérkou

05.01.2016

Potřebujete správnou motivaci do hubnutí, do radikální změny životního stylu nebo cvičení? Pak pro Vás máme zpověď jedné naší čtenářky, která díky své pevné vůli zhubla neuvěřitelných 42 kilogramů. Pokračovat ve čtení

Využijte jarní energii ke změnám a motivujte se do nových začátků

24.03.2017

Máte chuť ve svém životě udělat velkou změnu a hledáte správnou motivaci do tak radikálního rozhodnutí? Pak právě jaro je vhodným obdobím pro nové začátky ve všech oblastech. Pokračovat ve čtení

Jak hubnou české a slovenské celebrity: Pomáhá jim ovoce, rýže, káva i stres

21.01.2017

Celebrity jsou pro mnoho lidí vzorem, který se snaží následovat. Platí to mnohdy i v oblasti hubnutí. Samozřejmě i české celebrity jsou také jenom lidé z masa a kostí. Více či méně úspěšně bojují s mnoha svými démony, váhu nevyjímaje. Pokračovat ve čtení

Nezůstávejte u snu, zhubněte!

21.02.2020

Spousta z nás sní o tom, jak zhubne. Mnoho lidí ale bohužel zůstane jenom u tohoto kroku, kdy pouze hodně mluví o tom, že by radí zhubli, ale nic konkrétního proto nedělají. Neřaďte se mezi ně a konečně zhubněte! Pokračovat ve čtení

15 skvělých tipů pro lepší náladu

27.09.2019

Hubnete, a máte pocit, že se vám to z nějakého důvodu nedaří tak, jak jste si představovali, propadáte depresím a chmurám? Máme pro vás 15 skvělých tipů, jak těmto stavům předejít. Není potřeba, abyste se trápili, když je možnost, jak to vyřešit. Pokračovat ve čtení

 
Chci jídelníček ZDARMA

3 201 257 doručených jídelníčků, za dvě minuty získáte váš!

Tip: Víte, že nejčastěji chtějí lidé zhubnout 10 kg?