Tahle holka zhubla 50 Kg, jak to dokázala?

Potřebujete opravdu velkou motivaci do hubnutí? Pak se zamilujte, jako Tsia P. z Anglie a nebo si nejprve přečtěte její příběh. 

Pomohla jí láska. Angličanka Tsia Pullenová vážící 113 Kg se měla vdávat a každá nevěsta se přeci chce cítit jako princezna. Tato pro krásu obětovala celý dům. Rozhodla se jít cestou plastických operací.

Tsia bohužel neměla na plastické operace peníze, proto prodala svůj vysněný dům a za 35 000 dolarů podstoupila řadu různých plastických operací včetně bandáže žaludku. Ta jí pomohla shodit 50 Kg a zmenšit velikost oblečení o neuvěřitelných 7 čísel.

K tak drastickému kroku se nevěsta rozhodla několik týdnů poté, co ji její přítel Alastair požádal o ruku. Nevěsta ve svých 34 letech říká: „Lidé si mysleli, že jsem blázen. Byl to můj první dům, který jsem si koupila, ale jsem na sebe hrdá. Přála jsem si ve svůj svatební den vypadat úžasně.

Po prodeji domu, když se Tsia se svým přítelem stěhovala, vážila při své výšce 155 cm 113 Kg. Říká o sobě: „Kdykoliv jsem šla nakupovat oblečení, skončila jsem v slzách, nemohla jsem dýchat a byl to pro mě velmi traumatický zážitek. Byla jsem tak obrovská. Nechtěla jsem, aby si mě Alastair bral takhle. Chtěla jsem být krásná nevěsta.“.

Tsia je díky svému rozhodnutí naprosto šťastná, cítila se jako princezna, když procházela uličkou kolem svatebčanů ke svému milovanému Alastairovi.

Podívejte se, jak byla krásná. Fotka „před“ a „po“ je neuvěřitelná.

Napadlo vás, že by tohle mohla být vaše cesta k dokonalému tělu? Prodávat dům je extrémní, plastické operace bolí a nemusí dopadnout vždy dobře. Jednodušší je nechat si raději udělat jídelníček na míru a dosáhnou úspěchu stejně jako Tsia. Jednoduše, bez plastických operací a zdarma. Stačí si o jídelníček zažádat.

26.08.2015

Získejte zdravý jídelníček na míru ZDARMA

  • Sestavený od nutriční poradkyně
  • Komplexní jídelníček pro vaší osobu
  • Recepty na 7 dní ZDARMA

Chci jídelníček ZDARMA

Komentáře ke článku

Abyste mohli přidat komentáře, musíte se přihlásit. Pokud u nás ještě nemáte účet, zaregistrujte se

 
Chci jídelníček ZDARMA

3 203 835 doručených jídelníčků, za dvě minuty získáte váš!

Tip: Víte, že nejčastěji chtějí lidé zhubnout 10 kg?