Oslavte s námi Letní Vánoce! Užijte si týden plný obřích slev

Prosinec je sice ještě v nedohlednu, ale čas Vánoc právě nastal. Že jsme se zbláznili? Ale ne, jedná se totiž o největší nákupní akci letošního srpna. Jsou tady Letní Vánoce! Kde můžete výrazně ušetřit a jaké obchody nabízí největší slevy? Poradíme Vám.


Nákupní horečku akcí Letní Vánoce zahájil cashbackový portál a náš partner Tipli. Na webu Tipli.cz tento týden najdete oblíbené výrobky za ty nejlepší ceny.

Do akce se totiž zapojilo 40 známých obchodů. Pokud v některém z nich nakoupíte, Tipli Vám vrátí část peněz zpět. A od pondělí 13.8. do neděle 19.8. to bude víc než kdy jindy! Podívejte se, kde se právě teď opravdu vyplatí nakoupit.

                       

Nakupte se slevou a vyhrajte Tablet

Výhodným nákupem to ovšem nekončí! Pokud se do akce v tomto týdnu zapojíte, budete automaticky zařazeni do soutěže, ve které získají 3 výherci tablet zdarma!

Prvních 500 zákazníků, kteří nakoupí od pondělí 13.8. od 12:00, navíc obdrží Zlatý účet na Tipli. Jaké výhody přináší? Přece vyšší odměny!


                              Více o akci Letní Vánoce se dozvíte ZDE>>


Jak funguje Tipli?

Pokud web Tipli.cz ještě neznáte, rádi Vám poradíme. Tipli je cashbackový portál, což znamená, že pokud přes něj nakoupíte, část peněz se Vám z každého nákupu vrátí. Registrace je přitom zcela zdarma a neplatíte žádné poplatky.

Jak je to možné? Tipli totiž za nákup dostane od obchodu provizi. Větší část přenechá zákazníkovi a něco si nechá pro sebe.

Vybírat můžete z více než 1 500 ověřených obchodů. Tipli si navíc zakládá na bezpečnosti, a proto nákup přes něj probíhá bez problémů.

                  

Tak na co ještě čekáte? Nakupte tento týden přes Tipli a získejte nejlepší odměny >>

13.08.2018 - autor: Tomáš Podvín

Získejte zdravý jídelníček na míru ZDARMA

  • Sestavený od nutriční poradkyně
  • Komplexní jídelníček pro vaší osobu
  • Recepty na 7 dní ZDARMA

Chci jídelníček ZDARMA

Komentáře ke článku

Abyste mohli přidat komentáře, musíte se přihlásit. Pokud u nás ještě nemáte účet, zaregistrujte se

 
Chci jídelníček ZDARMA

3 222 204 doručených jídelníčků, za dvě minuty získáte váš!

Tip: Víte, že nejčastěji chtějí lidé zhubnout 10 kg?