Vánoce se blíží, darujte svým blízkým zdraví

Že ještě nevíte, co svým blízkým letos nadělit pod stromeček? Buďte originální a darujte jim zdraví, které je k nezaplacení. Poradíme vám, kde takové zabalené zdravíčko sehnat.

Vánoce už neúprosně ťukají na dveře. Obchody už se oděly do vánočního hávu, prodává se spousta ozdob, vánočních pamlsků, začínají adventní trhy. Určitě i vy přemýšlíte o tom, čím udělat svým blízkým radost. Možná už jste prošli obchody ve svém okolí a nějak se vám nedostává inspirace, co letos nadělovat. Máte pocit, že všechno, co se v regálech nabízí, už vaši milovaní buďto mají, nebo jste ji to už dávali… Co teď? Zkuste letos pojmout Ježíška trochu netradičně a zdravě.

Nezůstaňte jenom u přání

Když si přejete k narozeninám, svátku, Vánocům, nebo jiným příležitostem, určitě nikdy nezapomínáte popřát zdraví. To je totiž nejdůležitější. Se vším ostatním už si dokážete poradit, ale když vás zdraví zradí, jste v koncích. Proto se nabízí darovat rodině, kamarádům a přátelům to nejcennější, co můžete - zdraví.

V dnešní uspěchané době jim určitě udělá velkou radost třeba poukaz na masáž nebo permanentka na cvičení. Uvidí, že myslíte na jejich tělesnou kondici. Není vám lhostejné, zda se cítí dobře, nebo nikoli. Snažíte se jim pomoci, aby se těšili dobrému zdraví, a děláte k tomu konkrétní kroky. Nezůstávejte tedy jenom u přání dobrého zdraví a opravdu ho darujte.

Dopřejte mamince Plnou porci

Prožívá vaše maminka právě období přechodu a tloustne, nebo už za ta léta starostí s vámi nasbírala nějaké nadbytečné kilogramy a ne a ne se jich zbavit? Neví si rady s tím, jak správně sestavit svůj jídelníček, aby se jí dařilo hubnout? Pokud vidíte, že ji podobné potíže trápí, nenechte ji v tom. Darujte jí pod stromeček Plnou porci Pestrého jídelníčku. Dostane se jí kvalitního výživového poradenství a návodů, jak nejlépe jíst. Dobrý koučink je totiž darem, kdy se člověk v nějakém problému ,,plácá,, a nenalézá řešení ani motivaci. Tady ale získá maminka kvalifikovanou podporu, jak vybrat stravu, upravit životní styl.

Je možné i to, že by maminka ráda zpevnila postavu, ale stydí se zvědavých pohledů od mužů, které by ji čekaly v běžném fitness centru. Dejte jí permanentku do Contours, fitness pro ženy, sedm dní si vše může vyzkoušet zdarma.

Podpořte sestřin boj s kilogramy

Máte sestru, která by také ráda nějaký ten kilogram shodila? Povídáte si s oblibou u šálku dobrého čaje? Potom je pro ni ideálním dárkem Pestrý čaj na podporu hubnutí. Uleví trávení, pomůže odvést z organismu přebytečnou vodu, podpoří tok lymfy, zabrání pocitům nafouklého břicha. Je sestavený z ingrediencí, které povzbuzují látkovou výměnu a metabolismus tuků. Navíc se bude sestra cítit komfortněji, pokud bojuje s plynatostí a trávicími obtížemi. Čaj zařídí úklid střev a vůbec celého trávicího traktu.

Vše je z kvalitních přírodních surovin (zelený čaj, Yerba maté, šípkové slupky, černý rybíz, fenykl, listy kopřivy, listy ostružiníku, květy slunečnice, guarana, květ trnky) a proto se započítává do pitného režimu. Můžete si se sestrou dát šálek společně a probrat přitom všechny rodinné záležitosti.

Něco pro kamarádku

Mluví vaše nejlepší kamarádka neustále o detoxikaci těla? Zkouší různé diety a kůry a má pocit, že to stále není ono? Rozmluvte jí další pokusy a darujte jí knihu Petry Skalské Jak správně detoxikovat. S touto publikací se jí konečně pořadí to, o co marně usilovala – očistit své tělo. Dostane podrobný návod, jak má vypadat správný detoxikační jídelníček. Nehrají v něm roli žádné pilulky, předražené doplňky stravy nebo jednostranné a mnohdy i nebezpečné diety. Hrají v něm roli potraviny, které velmi dobře znáte a v mnoha případech také jíte. Jde ale o to je k sobě správně poskládat, aby měly ten největší efekt, a v právě v tom Petra Skalská dobře poradí. Je totiž vystudovaná zdravotní sestra a certifikovaná poradkyně pro výživu.

A pokud kamarádkám nejde jenom o to zbavit tělo škodlivin, ale rády by se inspirovaly i nějakým tím zdravým receptem na obohacení jídelníčku, dílem Petry Skalské je i Salátové vydání. Obsahuje 75 tipů na zdravé saláty, které zasytí a doplní minerály a vitamíny.

Ukažte mužům cestu k lepšímu stravování

Možná si lámete hlavu, co dát mužům, ať už jde třeba o bratra, tatínka, dědečka, nebo třeba i manžela či partnera. Jestli i muže ve vaší blízkosti trápí, že se sami sobě a svému životnímu stylu nemohou věnovat tak pozorně, jak by chtěli a potřebovali, zkuste jim dát knihy o zdravém životním stylu. Spousta lidí trpí ve vztahu ke zdravému stravování různými tradovanými mýty, hledá odpovědi na otázky, mnoha věcmi si není jistá.

Muži jsou na tom podobně jako ženy. I jim vrtá hlavou, zda se stravují správně, co by měli dělat lépe, aby byli zdraví a dobře vypadali. Vy jim můžete v jejich hledání pomoci, třeba knihou Blanky Szabóové Cesta je zdravý životní styl, která je určená pro každého, kdo už nechce hubnout s rizikem jo-jo efektu. Ostatně podtitul Jak zhubnout chytře a navždy mluví za vše.

23.11.2016

Získejte zdravý jídelníček na míru ZDARMA

  • Sestavený od nutriční poradkyně
  • Komplexní jídelníček pro vaší osobu
  • Recepty na 7 dní ZDARMA

Chci jídelníček ZDARMA

Komentáře ke článku

Abyste mohli přidat komentáře, musíte se přihlásit. Pokud u nás ještě nemáte účet, zaregistrujte se

 

Kam dál?

Podpořte své hubnutí vhodně vybranou masáží

09.04.2017

Příznivé účinky nejrůznějších masáží na náš organismus jsou známa již tisíce let. Proto ani v dnešní moderní době bychom na tuto techniku uvolňování stresu, regenerace svalů, podpory hubnutí apod. neměli zapomínat. Pokračovat ve čtení

TIP: Jak začít cestu ke zdravému životnímu stylu?

03.01.2019

Hledáte cestu ke zdravému životnímu stylu? Nejste zdaleka sami! Stejnou otázku řeší miliony lidí po celém světě. Změnit návyky na týden je snadné, ale jak se dopracovat k trvalým změnám? Jak se neustále motivovat a jak překonat krize? Na to všechno najdete odpověď v... Pokračovat ve čtení

3x medvědí česnek: Ochutnejte v pokrmech přírodní antibiotikum

16.07.2018

V posledních letech stoupá obliba medvědího česneku. Už dříve jsme tuto rostlinu znali a dnes ji znova objevujeme. Příjemně oživí náš jídelníček a jako přidanou hodnotu nabídne vitamíny a řadu léčitelských schopností. Jaro je ideální dobou, kdy jeho působení na lidský organismus vyzkoušet. Pokračovat ve čtení

 
Chci jídelníček ZDARMA

3 201 178 doručených jídelníčků, za dvě minuty získáte váš!

Tip: Víte, že nejčastěji chtějí lidé zhubnout 10 kg?