Dosáhněte vysněné postavy bez úmorného cvičení, drahých doplňku a náročných diet

Máme pro vás jednoduchý a přirozený způsob, jak toho dosáhnout.

Pokud chcete shodit přebytečná kila, udržet si svou váhu nebo i přibrat, nejdůležitější je stravování. Pohyb a cvičení jsou důležité, ale váš jídelníček odvede tu největší práci. A platí to i opačně. Můžete se přetrhnout v posilovně, ale pokud nebudete správně jíst, veškerá snaha přijde vniveč.

Plná porce Pestrého jídelníčku vám s tím pomůže. Dostanete profesionálně sestavený jídelníček na míru vašim potřebám, od kterého nebudete mít potřebu utíkat. A všichni víme, že abyste dosáhli opravdové změny, musíte u jídelníčku vydržet. Týdenní, měsíční nebo roční “akce” z dlouhodobého pohledu nefungují.


Více informací o Plné porci

Proč většina lidí selhává?

Ať už přibíráte, hubnete nebo se snažíte udržet si stávající váhu, příčina neúspěchu je obvykle stejná - jednoduše nevydržíte u zvoleného systému dlouhodobě. Diety jsou příliš drastické, cpete do sebe jídlo, které vám nechutná. Jíte příliš moc nebo naopak nedostatečné množství. Přitom základem úspěšné změny je dát tělu to, co potřebuje. Dostatek živin. Pokud nejíte dostatečně, tělo se začne bránit a tuky ukládat...

U zázračných pilulek je to obvykle o tom, že jsou extrémně drahé, málo účinné, způsobují nevolnosti nebo jinak ubližují vašemu tělu.

A drastická cvičení? Zabírají mnoho času, pokud to ze začátku přepálíte, riskujete úraz a hlavně - sami určitě víte, jak vám to první týden/měsíc jde, ale po čase zase spadnete do zažitého stereotypu…

Proč budete jídelníček rádi dodržovat?

 • Budete jíst tak akorát, nebudete mít pocit hladu.
 • Jídelníček dostanete na 7 dní dopředu, budete tedy přesně vědět, kdy a co jíst a můžete si naplánovat nákup, vaření i přípravu jídel tak, aby vás to příliš časově nezatěžovalo
 • Budete mít možnost hodnotit jídla, jídelníček se vám následně přizpůsobí, aby se skládal z toho, co máte opravdu rádi.
 • Pokud v jídelníčku narazíte na jídlo, které vám nechutná, můžete si jej jednoduše změnit.
 • Jídelníček si můžete stáhnout ve formátu pdf a mít jej neustále u sebe.

Netrapte se pokusy na svém vlastním těle

Určitě jste již vyzkoušeli bezpočet různých postupů, zázračných metod a kouzelných produktů. A nepodařilo se vám dosáhnout postavy, o které tajně sníte. A stálo vás to určitě spoustu času i peněz

Proč riskovat zdraví různými chemickými přípravky, nebo ubližovat svému tělu tím, že jej trápíte a nedodáváte mu vše, co potřebujete?

Přirozenou cestou, za pár minut…

Už za pár minut můžete mít svou Plnou porci Pestrého jídelníčku k dispozici a přirozeným způsobem se vydat na cestu ke zdravé a dobře vypadající postavě.


Chci Plnou porci Pestrého jídelníčku

První výsledky

Již během prvního měsíce pocítíte, že se cítíte lépe, zdravěji a že jste na dobré cestě. Po 3 měsících už dosáhnete znatelné změny na své postavě. Představte si, jaké by to bylo, kdyby jste ode dneška za tři měsíce poslouchali komplimenty o tom, jak jste se změnili a že vypadáte opravdu skvěle…

Nebudete ani první ani poslední (zdaleka)…

Naděžda J.

"Pestrý jídelníček mi pomohl udělat spoustu zásadních změn, kterých jsem se dlouho bála. Rozhodla jsem se změnit svůj životní styl, a s tím i stravování.
Naučila jsem se pravidelně jíst, do té doby jsem znala jenom snídani, oběd a večeři. Často jsem se vymlouvala na čas nebo nedostatek inspirace, co neustále vymýšlet. Pestrý jídelníček tohle vyřešil za mě.
Naučila jsem se také jíst více ovoce a zeleninu­. ke každému jídlu si teď něco z toho dopřávám. Za čtyři měsíce jsem zhubla celých 9 kilo a cítím se skvěle! Je to znát nejen na postavě, ale i v obličeji.
Se ztrátou přebytečných kilogramů přišla i chuť celkově zapracovat na svém vzhledu. Radikálně jsem změnila barvu vlasů a více dbám i o svůj šatník. Nyní, když jsem na své ideální váze, vyzkouším i “udržovací” jídelníček.
Jsem moc ráda, že něco jako PestryJidelnicek.cz existuje. Byl to pro mne první stimul ke změně k lepšímu."

David R.

“Rozhodl jsem se, že vyzkouším moji vůli a oddanost tím, že po dobu 12 týdnů budu dodržovat objemový jídelníček. Chodím do posilovny už 8 let, ale nikdy jsem si nenechal vytvořit jídelníček přesně na míru.
Má váha na začátku byla 100 kg, přes břicho jsem měl 94 cm, přes ruku 36 cm, přes stehna 64 cm a přes hruď 110 cm. Začal jsem tedy na sobě makat, jídelníček jsem za celou dobu dodržoval striktně, jak mi byl napsán.
Většina lidi se domnívá, že posilovna je většina úspěchu, ale to se pletou.
V posilovně to teprve začíná, ale vše končí u správného jídla. Jídlo je 70% úspěchu, pak 20% posilovna a 10% spánek. Toto období jsem si velice užíval, bylo to něco nového pro mě a hodně mě to naplňovalo.
Určitě doporučuji pro každého něco takového podobného vyzkoušet, nejen kvůli svalům, ale i kvůli otestování svoji vůle a odhodlání. Stojí to opravdu za to!"

Pestrý jídelníček na míru jsme sestavili již pro více než milion uživatelů a můžete jej znát také z:


Co všechno díky Plné porci Pestrého jídelníčku získáte?

Jídelníček od výživových specialistů
Dostanete jídelníček sestavený výživovými specialisty, a to přímo vám na míru, podle vašich proporcí, pohybových aktivit a podle cílů, které si nastavíte.

Možnost volby preferencí
Jste odpůrce rajčat? Anebo fazolí? Zvolíte si své preference. Podle toho vám jídelníček upravíme. Varianty preferencí stále rozšiřujeme.

7 dní předem
Dostanete od nás recepty na 7 dní dopředu - na všechna denní jídla - snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu, večeři, druhou večeři.

Historie vašich jídelníčků
Uložíme historii jídelníčku na 30 dní - to kdyby vám nějaký recept hodně zachutnal.

Přehledné statistiky
Zda a jak hubnete, prozradí statistiky. Je třeba však udržovat údaje o vašich proporcí aktuální.

Změna jídla během minuty
Chcete jiný recept? Na přání vám během chvilky navrhneme nový. Nechutná vám to či ono? Jedním kliknutím na ikonku nám dáte vědět, že chcete třeba více vaší oblíbené suroviny. Anebo méně jiné. Budeme na to myslet při přípravě dalších receptů pro vás.

Jídelníčky v PDF nebo do tisku
Vaše jídelníčky si jednoduše uložíte do PDF nebo rovnou vytisknete. Budete je tak mít stále u sebe.

Hromadný nákupní seznam
Stejně jednoduše si vytisknete i hromadný nákupní seznam na celý týden dopředu. Suroviny vám sečteme pro všechny recepty, navíc si můžete zvolit počet porcí. Nemusíte nic sčítat či přepočítávat, vše je jednoduché.

Užitečné rady a tipy
Pravidelně e-mailem posíláme užitečné rady, tipy a bonusové informace, jsme s vámi stále v kontaktu, což vám pomůže s hubnutím vydržet. Stejně jako tisíce jiných našich klientů s nadváhou. Teď už možná s bývalou nadváhou.

Pitný režim
Budeme za Vás hlídat, jaké množství tekutin máte denně vypít a prozradíme, co vše se do pitného režimu počítá a co nikoliv. Dozvíte se, jakým nápojům se raději vyhnout a jaké upřednostnit.

A kromě toho - za tím, co děláme, si na 100 % stojíme. Pokud nám během 14 dní napíšete, že s Plnou porcí Pestrého jídelníčku nejste spokojeni, vrátíme vám všechny peníze zpět.

Vyberte si také Plnou porci Pestrého jídelníčku, která vám bude vyhovovat nejvíce…

Jeden měsíc Plné porce

399 Kč Získat plnou porci
 • Jeden měsíc Plné porce Pestrého jídelníčku.
 • Uvidíte, že již po prvních 30 dnech se budete cítit mnohem lépe, zdravěji a více fit.
 • Pokročilé funkce v mobilní aplikaci
 • Navíc získáte 3 dárky:
 • E-book Salátové vydání
 • E-book Zdravé domácí dresingy a zálivky
 • E-book Jak se správně stravovat při práci na směny
 • Platba kartou se automaticky obnoví po 30 dnech, kdykoli ji můžete zrušit.

Dva měsíce Plné porce

798 Kč Získat plnou porci
 • Dva měsíce Plné porce Pestrého jídelníčku.
 • Po dvou měsících se dostaví první opravdu znatelné (a viditelné) výsledky a budete se cítit mnohem lépe.
 • Pokročilé funkce v mobilní aplikaci
 • Navíc získáte 3 dárky:
 • E-book Salátové vydání
 • E-book Zdravé domácí dresingy a zálivky
 • E-book Jak se správně stravovat při práci na směny
 • Platba kartou nebo bankovním převodem, jednorázově.

Tři měsíce Plné porce

999 Kč Získat plnou porci
 • Plná porce Pestrého jídelníčku na celé 3 měsíce.
 • Po třech měsících už bude vaše tělo úplně jiné, než na začátku. Dosáhnete opravdové proměny.
 • Pokročilé funkce v mobilní aplikaci
 • Navíc získáte 3 dárky:
 • E-book Salátové vydání
 • E-book Zdravé domácí dresingy a zálivky
 • E-book Jak se správně stravovat při práci na směny
 • Platba kartou nebo bankovním převodem, jednorázově.