Eva Hybnerová zhubla 9 kg za 3 měsíce

Cítím se velice dobře, je mi lépe po fyzické stránce, mám více energie a zlepšila se mi pleť. Méně se potím a lépe spím.

Proč se rozhodla hubnout?

Nespokojenost se svojí postavou po porodu. Chtěla zredukovat tělesnou hmotnost a hlavně se naučit stravovat, aby nadále mohla žít zdravě. Snížit bolestivost zad, kolen a nohou.

Jaký byl důvod nabrání váhy?

Těhotenství.

Zkoušela v minulosti zhubnout? Jakou metodou?

V minulosti se pokoušela hubnout pomocí sacharidových vln, efekt vždy pouze krátkodobý, nebylo jí dobře, bolestivost hlavy a nevolnost, obzvláště při nižších hladinách sacharidů. Proto  neměla chuť znovu kúry opakovat.

Můžete popsat, jak jste zhubla s Pestrým jídelníčkem?

Celý program byl super, jsem moc ráda, že jsem se přihlásila, jídlo i moje výsledky mi naprosto vyhovují, rozhodně budu pokračovat dál s Pestrým jídelníčkem. Jako další cíl jsem si zadala, že přidám nějaký sport, jelikož doposud jsem krom práce neměla žádnou fyzickou aktivitu. Věřím, že se mi podaří spolu s Pestrým jídelníčkem dosáhnout své vysněné váhy 70 kg. Chtěla bych poděkovat celému týmu za tuto možnost otestovat jejich nový produkt a vřele doporučuji všem, kteří si přejí se rozhoupat a začít si plnit své sny ohledně jejich postav a životního stylu

Získejte zdravý jídelníček na míru ZDARMA

  • Sestavený od nutriční poradkyně
  • Komplexní jídelníček pro vaší osobu
  • Recepty na 7 dní ZDARMA

Chci jídelníček ZDARMA

 

Další příběhy

Eva Zahradníková zhubla 8 kg za 3 měsíce

27.10.2017

Po prvním měsíci velký rozdíl, úbytek 5 kg i na cm to je vidět, více jsem se potila a bylo znát, že se tělo čistí. Pokračovat ve čtení

Chci jídelníček ZDARMA

3 195 025 doručených jídelníčků, za dvě minuty získáte váš!

Tip: Víte, že nejčastěji chtějí lidé zhubnout 10 kg?