Natourhouse logo
Naturhouse

Nastavte si Vaší ideální hmotnost s Naturhouse a hubněte zdravě

MÁME STÁLE OTEVŘENO. Přijďte k nám na OSOBNÍ KONZULTACI na vybrané pobočce a nastavte si Vaší ideální hmotnost. S metodou Naturhouse hubnete zdravě a lze si váhu udržet.

Konzultace bezplatně

Objednávka ke konzultaci bezplatně zde:

S Naturhouse získáte

  1. Pravidelná bioimpedanční analýza těla
  2. Sestavení jídelníčku na míru a výživová doporučení
  3. Množství chutných receptů na bázi vědecky uznávané středomořské stravy pro zdravé hubnutí
  4. Odborný dohled zkušené dietoložky během celého období hubnutí. (Jinde bývá běžné si za tyto služby účtovat i přes 2000 Kč).
  5. Dovedeme vás až k dosažení vaší vysněné váhy
  6. Vybereme vám vhodné exkluzivní výživové doplňky ze zdravých potravin a bylinných výtažků, které vám výrazně napomáhají k úbytku na váze a podporují detoxikaci těla, které si jako jediné hradíte.

Zhubněte zdravě až 1 kg za týden bez jojo efektu při dodržení metody!

Jsme celosvětová síť výživových poraden. Nabízíme konzultaci s výživovým poradcem bezplatně. Jen v České republice s námi trvale zhublo již více než 300 000 spokojených klientů.

Díky jedinečné metodě hubnutí Naturhouse, lze dosáhnout úspěchu dlouhodobou spoluprací s výživovým poradcem – dietologem. Tento osobní výživový poradce je k vaším službám zcela bezplatně! Nedílnou součástí je užívání Naturhouse produktů. Cíle ale nedosáhnete bez vzájemného vztahu a důvěry mezi vámi a vaším výživovým poradcem.

Chcete zhubnout? S Naturhouse na to nebudete sami!

Metoda Naturhouse pomůže každého zhubnout na vysněnou váhu. Profesionální tým poradí, jak správně začít, ukážou, jak se správně stravovat i hýbat.

3 pravidla pro dosáhnutí své vysněné váhy:

  1. konzultace s výživovým poradcem Naturhouse bezplatně,
  2. držení pestrého jídelníčku,
  3. užívání produktů Naturhouse

Konzultace s poradcem

Úvodní konzultace s výživovým poradcem trvá 30 minut, během kterých poradce zváží klienta na speciální váze a zjistí poměr vody a tuku v těle. Dopodrobna probere stravovací návyky, zdravotní stav i zdravotní komplikace. Na základě všech těchto výsledků z úvodní analýzy poradce určí cestu, která klienta dovede ke vysněnému cíli.

Pestrý jídelníček

Po první úvodní analýze budou následovat další konzultace. Obvykle probíhají jednou do týdne během 15 minut. Výživový poradce pak sestaví pestrý zdravý jídelníček klientovi přímo na míru. Tento jídelníček je nenáročný na přípravu a tvoří ho běžně dostupné suroviny. Zároveň tak je i pestrý a bohatý na chutě.

Naturhouse produkty

Tento jídelníček je doplněný produkty Naturhouse, které podporují celkový proces hubnutí. Tyto exkluzivní produkty vyrábějí z bylinek, ovoce a zeleniny. Při dodržování metody v poměru jídelníčku, produktů a pohybu je dokázáno, že lze zhubnout v průměru 0,5 až 1 kg týdně! Tento proces hubnutí je doporučeno i Světovou zdravotnickou organizací, tudíž i zdravé a bezpečné pro celkový organismus každého klienta.

Dosažení cíle

Ve chvíli, kdy klient úspěšně dosáhne svého cíle, měl by přejít do fáze stabilizace. Naučit se vytvořit si z těchto návyků standard tak, aby si svou váhu udržel. Pokud by fázi stabilizace nedodržel, může dojít k nechtěnému jojo efektu.

Podívejte se na zkušenosti klientů na videu:

Nyní máte možnost se podívat, jak to u nás funguje. Jsme přátelský kolektiv, kde nezáleží na věku a váze. Začít může úplně kdokoliv. Přijďte na konzultaci!

Za necelý rok dodržování metody NATURHOUSE jsem zhubla téměř zdravě 40 kilogramů bez zdravotních následků. Cítím se báječně po fyzické i psychické stránce.

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře.

Při dosažení úbytku 10 kg jsem si samou radostí zatančila ve spodním prádle na váze. Nyní už mám dole 31,5 kilogramů, čímž jsem si splnila svůj stanovený cíl a jsem na sebe nesmírně pyšná.

© COPYRIGHT 2023 pestrý jídelníček. ALL RIGHTS RESERVED.