O nás

Kdo pro vás Pestrý jídelníček připravuje?

Projekt PestrýJídelníček.cz provozuje technologická firma Frank Mikes s.r.o. ve spolupráci s odbornicí na vyváženou stravu a zdravý pohyb. Díky spojení moderní technologie a mnohaletých zkušeností paní magistry Blanky jsme vám schopni nabídnout tuto unikátní službu naprosto zdarma.

Připravujeme pro vás jídelníčky na míru, zohledňujeme všechny důležité faktory a snažíme se služby neustále zkvalitňovat. Chceme pomáhat lidem ke splnění jejich cílů a snů. Proto diskutujeme s paní Blankou a dalšími výživovými poradci na denní bázi.

Snažíme se spojovat s dalšími uznávanými kapacitami v oboru zdraví a zdravého životního stylu. Proto spolupracujeme například s populárním výživovým specialistou Ing. Petrem Havlíčkem či s autorem knihy „Jak pálit a neukládat“ Petrem Novákem a nabízíme spoustu dalších e-booků, například od Petry Skalské.


Mnohem více než jídelníček

Víme, že zdravý jídelníček na míru dnes slibuje kde kdo. Proč byste si měli zvolit nás? V první řadě u nás za unikátní jídelníček, který lidem opravdu pomáhá, nezaplatíte tisíce, dokonce ani stovky. V základní verzi je totiž zdarma.

A hlavně moc dobře víme, že vymyšlením jídelníčku to pro vás ani pro nás nekončí. Proto nabízíme zdarma obrovskou databázi receptů. Samozřejmostí je podrobný recept u každého jídla v jídelníčku, zdravé recepty ale můžeme najít i v naší sekci. Recepty navíc neustále přidáváme.

Respektujeme, že je každý člověk jiný a každému něco jiného chutná. Proto se vám jídelníček dokáže přizpůsobovat. Jste vegetarián, nebo potřebujete bezlepkový jídelníček? Žádný problém, stačí si vše nastavit při registraci nebo ve svém profilu.

Ani to nám ale nestačí. Připravili jsme pro vás velkou zásobu důležitých pojmů, kterou jistě oceníte v každodenním životě. Obrovskou oblibu si rychle získala naše BMI kalkulačka. A konečně publikujeme denně zajímavé články v našem magazínu. Tolik inspirace na jednom místě prostě jinde nenajdete!

Obsah pro vás připravují zkušené výživové specialistky i nadšené mladé redaktorky a redaktoři, pro které je zdravá strava životním stylem.

Vždy nicméně oceníme vaše připomínky, nápady či rady, které nás posouvají vpřed. Pokud máte jakékoliv dotazy k projektu, neváhejte se na nás obrátit.

Věříme, že budete s Pestrým jídelníčkem spokojení,

Tým Pestrého jídelníčku

Získejte zdravý jídelníček na míru ZDARMA

  • Sestavený od nutriční poradkyně
  • Komplexní jídelníček pro vaší osobu
  • Recepty na 7 dní ZDARMA

Chci jídelníček ZDARMA

Chci jídelníček ZDARMA

3 200 093 doručených jídelníčků, za dvě minuty získáte váš!

Tip: Víte, že nejčastěji chtějí lidé zhubnout 10 kg?