Ketomix logo
Ketodieta

Produkty pro ketodietu

Zhubněte pomocí produktů od KetoMix

Zhubněte pomocí proteinové diety KetoMix bez stresu, hladovění i pohybu. Vybrat si můžete ketodieta produkty z desítek plnohodnotných jídel, ve kterých nechybí ani potřebné vitamíny a minerály pro správnou funkci těla.

Prohlédnout nabídku

O ketodietě…

Slyšeli jste v poslední době o ketonové dietě neboli proteinové dietě? Není se čemu divit! Jedná se o jednu z nejpopulárnějších diet, kterou si můžete vybrat. A to z jednoho prostého důvodu. Vzhledem k tomu, že keto dieta patří dokonce mezi lékařské vědy, zaručuje o něco vyšší důvěryhodnost. Její zázrak spočívá v rychlé ztrátě tuku. A to bez hladovění!

Výhodné ketonové balíčky od KetoMix

Výhodné keto balíčky jsou základem úspěšné diety KetoMix. Balíčky jsou sestavené tak, aby obsahovaly vše potřebné pro vaše hubnutí. Balíčky obsahují 4 druhy chutných jídel a 14 různých příchutí. Nemusíte se tedy bát, že by se vám jídla přejedla. Příprava jídel je snadná – každé jídlo budete mít hotové do 5 minut. Pokud chcete před zahájením hubnutí jídla ochutnat, objednejte si balíček na 1 týden. Pokud nevíte, které balíčky objednat, přejděte na dietní plány.

 

Jak funguje ketodieta?

Díky ketonovým produktům můžete dosáhnout stavu ketózy. Vzhledem k tomu, že ketonová dieta je založena na vědeckých faktech. Pokud tělo nedostane dostatek krevního cukru, vezme si potřebnou energii z tukových zásob, tudíž tělo začne hubnout. Játra začnou produkovat z mastných kyselin ketony. Ty slouží tělu jako zdroj energie, proto se tomuto stavu říká ketóza.

Dosáhněte stavu ketózy

Keto dieta je založena na snížení sacharidů na absolutní minimum. Abyste dosáhli stavu ketózy, měli byste omezit podíl sacharidů maximálně na 50 gramů na den. Ideální podíl je však až 20 gramů. Jejich omezení však musíte ve své stravě nahradit bílkoviny a tuky. Než dosáhnete stavu ketózy, mělo by to trvat dva až tři dny. Stav ketózy lze zkontrolovat dokonce i testem moči, který dá zakoupit v lékárně.

Co jíst při ketodietě a co ne?

Mezi nejideálnější jídla pro keto dietu patří ryby, maso a mořské plody. Ale také vejce, sýry či zelenina. Právě ze zeleniny je nejvíce výhodný i oblíbený květák. avokádo nebo brokolice.

Vyhýbat byste se měli mrkvi či bramborám. Naprosto zakázané jsou cukry, mléko či bílá rýže nebo mouka. Nedoporučuje se jíst dokonce ani některé z ovoce – například banán či hroznové víno.

Co se týče pití, je třeba, aby byl naprosto vynechávám alkohol. Pít se může voda, káva pouze bez mléka či čaj. Maximálně je dovolený příležitostní vinný střik.

Pro koho je ketodieta vhodná?

Ketodieta je ideální především pro obézní lidi, kteří potřebují co nejrychleji zhubnout. Keto dieta však není dlouhodobě vhodná. Proto je důležité změnit životní styl, začít zdravě jíst a pravidelně se hýbat tak, abyste dosáhli trvalého snížení váhy.

Koukněte na video a protáhněte se s KetoMix

© COPYRIGHT 2021 pestrý jídelníček. ALL RIGHTS RESERVED.