Doplňky stravy Carnium Botanicals: Her Biotic pro ženy

Carnium Botanicals nabízí ženám, mužům i dětem doplňky stravy vyráběné ve sterilně čistém prostředí. Jsme to, co jíme. Zní to možná jako klišé, ale je to velká pravda. Dnešní svět je bohužel plný stresu a málokteré potraviny jsou skutečně kvalitní. Nabízí se možnost podpořit lidský organismus kvalitními doplňky stravy, vitamíny, minerály a dalšími prospěšnými látkami. Her Biotic pro ženy byl vyvinutý na míru ženským potřebám.

O projektu Petry Kordež

Vedoucí projektu je Petra Kordež, která působí jako osobní výživová poradkyně, trénuje skupinová cvičení a vedla různé akce a workshopy ohledně zdravého životního stylu. Další projekt se zaměřuje na prémiové kvalitní doplňky stravy pro všechny. K dispozici jsou například probiotika pro děti, Her Biotic Carnium Botanicals, doplňky stravy pro muže i ženy. Posláním projektu je zlepšovat kvalitu života lidí. Na webových stránkách jsou Carnium Botanicals recenze a Her Biotic recenze spokojených zákazníků.

Objevte výživové doplňky pro keto dietu

Zdravá vyvážená strava, přirozený pohyb a co nejméně stresu jsou základem zdravého života. Jakýmsi bonusem je poté přirozený úbytek váhy a psychická pohoda. Zájemci o výrobky mohou objednávat jednotlivé doplňky stravy, probiotika pro děti či si vybrat z praktických balíčků, kde jsou 2 balení prémiových doplňků stravy. Na e-shopu jsou kategorie:

 • Detoxikace
 • Hubnutí a celulitida
 • Imunitní systém
 • Nejprodávanější
 • Pokožka
 • Střeva a trávení
 • Zdravé kosti

Další řazení produktů Canium Botanicals je pro děti, muže, ženy či pro všechny. Webové stránky projektu Petry Kordež mají svůj blog, kde jsou odborné rady, Carnium Botanicals zkušenosti zákaznic s různými doplňky stravy či články ohledně detoxikací apod. Jedinou nevýhodou snad je, že Her Biotic Dr. Max a jiné lékárny běžně neprodávají.

Carnium Botanicals recenze

Na webových stránkách doplňků stravy jsou příběhy klientů s konkrétními doplňky stravy. Jedná se o Carnium Botanicals zkušenosti s užíváním prémiových doplňků stravy. Carnium Botanicals recenze jsou především od žen a některé uvádí i délku užívání. Většina Carnium Botanicals zkušeností je protkaná fotografiemi spokojených uživatelek. Carnium Botanicals Her Biotic recenze jsou kombinovány s dalším produktem Ovary Care, Skin Lux, Celluvital či třeba Premium Shape. Na stránky přispěla svou Carnium Botanicals recenzí například Eva Decastelo, která vyzdvihuje HerBiotic a zkusila také Premium Shape a Celluvital.

Tip: Doplňky stravy, probiotika pro děti či Omega 3 pořídíte na e-shopu pilulka.cz.

Unikátní Carnium Botanicals Her Biotic

Carnium Botanicals Her Biotic je unikátní směs vytvořená na míru ženám. Doplněk stravy HerBiotic je jedinečná směs zaměřující se na typické ženské obtíže. Produkty Her Biotic Dr. Max ani žádné jiné lékárny nemají v nabídce. V Her Biotic Carnium Botanicals je 6 probiotických kmenů speciálně vybraných pro dámy. Pomáhají s trávicími obtížemi. Her Biotic recenze jsou od žen různého věku a není divu – unikátní Carnium Botanicals Her Biotic je vhodné pro mladé dívky i pro zralé ženy. Pro těhotné a kojící ženy je určená probiotická směs s názvem Natal Biotic.

Jedno balení HerBiotic vystačí na 30 dní, je bez lepku, bez laktózy, bez cukru, bez konzervantů a je veganské. Vedle 6 probiotických kmenů obsahuje Her Biotic například výtažek z brusinek či D-manózu v prášku. Užívá se jedna kapsle Carnium Botanicals Her Biotic za den a zapije se dostatečným množstvím tekutin (nejlépe vodou). Doporučuje se kapsli užít půl hodinu až hodinu po večeři.

Her Biotic recenze

Vzhledem ke svému unikátnímu složení je HerBiotic určeno pouze ženám všeho věku. Her Biotic recenzi zaznamenala i herečka, modelka a moderátorka Eva Decastelo. Uvádí, že HerBiotic Carnium Botanicals je absolutní jedničkou na ženské problémy. Vzhledem k tomu, že se jedná o nejprodávanější produkt, v příbězích zákaznic figurují právě Her Biotic recenze.

Her Biotic Carnium Botanicals zkušenosti uvádí prospěšné účinky při bolestivé menstruaci, vaginálních potížích, při trávicích potížích či s problémy s pokožkou (akné, pupínky). Akné je potíž spíše mladých dívek, ale setkávají se s ním i ženy středního věku v období menstruace.

Ashwagandha účinky na zdraví

Vedle Her Biotic Carnium Botanicals nabízí celou řadu doplňků stravy. Zajímavý je Ashwagandha Extract s 60 kapslemi. Jaké má ashwagandha účinky? Výtažek Ashwagandhy má široké spektrum využití – reguluje stresový hormon, podporuje kardiovaskulární zdraví, urovnává ženské i mužské pohlavní hormony a zlepšuje kognitivní funkce. Obecné ashwagandha účinky jsou příznivé pro celý organismus. Mimojiné přispívá k hlubokému spánku.

Tip: Na e-shopu Grizly koupíte nejen výborná ořechová másla, ale také doplňky stravy, medicinální houby, byliny, kloubní výživu a spoustu dalších produktů.

Kids Biotic: Probiotika pro děti

V kategorií doplňků pro děti od Carnium Botanicals je výrobek Kids Biotic: Probiotika pro děti. Balení má 100 gramů a obsahuje vybrané probiotické kultury pro děti. Probiotika pro děti podporují střevní mikroflóru, zlepšují trávení a posilují imunitní systém. Kids Biotic jsou ve formě prášku, který se vmíchá do studeného jídla nebo do nápoje. Probiotika pro děti není vhodná míchat s mlékem a mléčnými výrobky. Součástí balení je 5gramová dávkovací lžička.

Kde koupit doplňky stravy Petry Kordež?

Na e-shopech lékáren je možné najít doplňky stravy, zdravou výživu, léky i vitamíny a minerály. Her Biotic Dr. Max ani jiná větší lékárna nenabízí. Produkty jsou slovinské a dají se koupit pouze přes e-shop. Vhodná strava, zdravý pohyb a kvalitní spánek zaručí zdravé tělo i ducha. Podpořit organismus můžeme třeba kvašenou zeleninou, která obsahuje probiotika a velké množství vitamínů.

V menším množství je kvašená zelenina vhodná i jako probiotika pro děti. Především v období nachlazení lidé často užívají antibiotika, která bohužel ničí střevní mikroflóru. Proto je velmi vhodné zařadit doplňky stravy s laktobacily. Omega 3 mastné kyseliny jsou důležité pro zdraví srdce a snižují hladinu cholesterolu. Projekt Petry Kordež má v nabídce i produkt Algae Omega 3 s 60 kapslemi v balení.

  Získejte ZDARMA jídelníček na míru vašim potřebám a exkluzivní SLEVY od našich partnerů!

  © COPYRIGHT 2024 pestrý jídelníček. ALL RIGHTS RESERVED.