Cvičte doma s online kurzem pod vedením specialisty

Máme pro vás tip na online cvičení doma. Jak na ploché břicho, pevné tělo a fyzickou kondici v pohodlí domova? Více informací naleznete uvnitř článku.

Online cvičení: Jak na ploché břicho

Jak na ploché břicho, pevné tělo a fyzickou kondici – to je název kurzu, díky kterému se za vedení Patrika Pavla dostanete do formy, aniž byste museli navštívit posilovnu.

Patrik Pavel je fitness expert nutriční specialista, můžete si tak být jisti, že v kurzu uplatňuje rady ověřené jeho zkušenostmi.

Nemusíte se obávat nákladů za nějaké náčiní či jiné cvičební pomůcky. Stačit vám bude pouze malý prostor a půl hodinka času. Patrik v tomto kurzu uplatňuje cvičební systém MAX PP 4X4, což je měsíční program zahrnující čtyři tréninky týdně. Ty se od sebe každý týden liší, základem je ale vždy posilování bez činek.

V průběhu kurzu vás potom naučí jak posilovat všechny části těla, jak zlepšit fyzickou zdatnost a mimo jiné také jak efektivně spalovat tuky.

Viditelné výsledky za nízkou cenu

Částky za fitness poradce v posilovnách se často vyšplhají do velmi vysokých hodnot, to ovšem není případ tohoto online kurzu. Za akční cenu 390 Kč získáte neomezený přístup k tréninkům a navíc ukázkový výživový plán z pera právě Patrika Pavla.

Obáváte se, že si kurz zakoupíte a tréninky vám poté nebudou vyhovovat? O opaku vás může přesvědčit již 55 spokojených studentů, kteří si fitness kurz zakoupili.

Jeho průběh vám navíc ještě před zakoupením může nastínit lekce zdarma, díky které získáte představu o tom, jak celý měsíční program probíhá. Pokud by se ovšem i přesto stalo, že budete po zakoupení nespokojeni, pomůže vám 30denní garance spokojenosti.

Pokud chcete ještě rychle zhubnout před dovolenou nebo prostě jen pro svůj dobrý pocit pracovat se svým tělem a fyzickou zdatností, přihlaste se do kurzu.

Věřte tomu, že již po zakončení měsíce bude váš protějšek valit oči, jakou změnou jste si prošli bez jediné návštěvy posilovny a zaručeně se k vám bude chtít přidat!

Kdo online kurz nabízí?

Kurz Jak na ploché břicho a také mnoho dalších online kurzů z velkého množství zaměření vám nabídne kariérní portál VímVíc.

Z parádní nabídky online kurzů si vybere opravdu každý, na své si ale přijdou i uchazeči o práci, pro které jsou na tomto portálu k dispozici nejen pracovní nabídky, ale plno dalších užitečných nástrojů pro správnou volbu nového zaměstnání.

Jedním z nejužitečnějších nástrojů je potom hodnocení zaměstnavatelů, kde můžete ohodnotit svého zaměstnavatele, díky čemuž právě uchazeči o práci získávají nedocenitelné informace o tom, jak to v dané firmě funguje a zda je právě ona pro něho ideální.

Portál VímVíc působí i na Slovensku, kde se však jmenuje eKariera.sk a zaměřuje se primárně na hodnocení a profily zaměstnavatelů.

Ať už tedy máte zájem o další online kurzy, rozhodli jste se hledat novou práci nebo chcete zveřejnit zpětnou vazbu na svého zaměstnavatele, je kariérní portál VímVíc tím správným místem, kde najdete vše pohromadě!

Další online kurz: Zhubni chytře

Jak shodit přebytečná kila a mít více energie bez diet a stresu? Tom vám poradí Petr Havlíček ve svém online kurzu o hubnutí. Dietní specialista vám poradí jojo-efektem, zbaví nadváhy a dalších potíží, přinese spoustu energie a te vše bez diet.

Zhubni chytře online cvičení

Kurz s Petrem Havlíčkem vám přinese:

  • jídelníček na 60 dní
  • pochopíte principy zdravého stravování
  • naučíte se zdravě vařit a šetřit čas
  • naučíte se sestavit zdravý jídelníček
  • budete se cítit lépe a odbouráte strach z hubnutí.

    Chcete dostávat zajimavé jídelníčky do mailu?


    © COPYRIGHT 2020 pestrý jídelníček. ALL RIGHTS RESERVED.