Motivujte se reálnými proměnami v hubnutí

Parádní zhubnutí paní Marcely a její příběh od ní samotné:

,,Dobrý den, jmenuji se Marcela O., jsem vdaná a mám 8 letou dceru. První fotka, kde vážím 98 kg (což je při výšce 168 cm opravdu moc), vlastně všechno odstartovala. Začala jsem cvičit, běhat, kompletně změnila stravu a s ubývajícími kilogramy si i jako žena zvedla sebevědomí.

Ze svého jídelníčku jsem vyškrtla bílou mouku, chipsy, kolu a jiná nezdravá jídla. Nakupuji ve zdravé výživě, jím libové maso, batáty, jasmínovou rýži, ovoce a zeleninu, bílé rohlíky jsem vyměnila za knackebrot a celozrnné pečivo a také dodržuji pitný režim, tzn. piji 3l denně, kdy střídám čaje a vodu s citrónem.

Dnes vážím 69 kg. Cítím se podstatně lépe a pomáhám kamarádkám, co chtějí také zhubnout. Zdravě stravuji i svou dceru.“

Paní Heleně J. se podařilo zhubnout 28 kg a stále ještě není u konce.

Nechala si poradit od kamarádky, která jí doporučila fitness trenérku, poté zařadila zdravou a lehkou stravu a kila šla dolů. Věnuje se sportu, tj. běhá, jezdí na kole a chodí pravidelně do posilovny. Jeden z jejích tipů je samozřejmě omezení sladkostí.

Paní Janka zhubla neuvěřitelných 55 kg a sama prozdradí, jak se jí to podařilo:

,,Začala som chodiť 2-3 x do týždna na zumbu a piloxiing a stravovať sa zdravo – vela zeleniny, ziaden cukor, iba med, javorovy sirup, vecer bielkoviny, sacharidy len do obeda, občas chaet day a verila som… všetko sa začína v hlave.“

A zde máme skvělé zhubnutí paní Káči T. s našim jídelníčkem:

,,Začala jsem se zdravým hubnutím v září a dnes mám o 27 kg méně. Moc děkuji Pestrému Jídelníčku, protože to nemá chybu a už u toho taky zůstanu. Naučila jsem se díky tomu jíst zdravě.

Co se týká pohybu, tak jsem asi měsíc cvičila s Jillian Michaels. Pak dlouho nic a po pořízení psa chodím ven a na cvičák. U mě je to opravdu hlavně v jídle.

Zde máme proměnu paní Nikol a její slova:

,,Prvních 10 kg jsem zhubla tím, že jsem zkoušela všelijaké diety, ale nic co by mi 100 % vyhovovalo. Od září 2015 jsem změnila stravování, díky kterému jsem zhubla dalších 25 kg. Nepálí mě po každém jídle žáha, nebývá mi špatně od žaludku a nemám pocit hladu.

A upozorňuji, že vše je pouze stravou, cvičení u mě bylo a je opravdu minimální.

Paní Lucie zhubla 42 kilogramů a dokonce se stala fitness trenérkou. Dnes pravidelně sportuje, běhá a věnuje se zdravé výživě, kterou motivuje své fanoušky na sociálních sítích.

Velký rozhovor s Lucií B. a její celý příběh o cestě za krásnější postavou najdete zde – Zhubla jsem přes 40 kilo.

© COPYRIGHT 2024 pestrý jídelníček. ALL RIGHTS RESERVED.