Oslavte s námi Letní Vánoce! Užijte si týden plný obřích slev

Nákupní horečku akcí Letní Vánoce zahájil cashbackový portál a náš partner Tipli. Na webu Tipli.cz tento týden najdete oblíbené výrobky za ty nejlepší ceny.

Do akce se totiž zapojilo 40 známých obchodů. Pokud v některém z nich nakoupíte, Tipli Vám vrátí část peněz zpět. A od pondělí 13.8. do neděle 19.8. to bude víc než kdy jindy! Podívejte se, kde se právě teď opravdu vyplatí nakoupit.

Nakupte se slevou a vyhrajte Tablet

Výhodným nákupem to ovšem nekončí! Pokud se do akce v tomto týdnu zapojíte, budete automaticky zařazeni do soutěže, ve které získají 3 výherci tablet zdarma!

Prvních 500 zákazníků, kteří nakoupí od pondělí 13.8. od 12:00, navíc obdrží Zlatý účet na Tipli. Jaké výhody přináší? Přece vyšší odměny!

                              Více o akci Letní Vánoce se dozvíte ZDE>>

Jak funguje Tipli?

Pokud web Tipli.cz ještě neznáte, rádi Vám poradíme. Tipli je cashbackový portál, což znamená, že pokud přes něj nakoupíte, část peněz se Vám z každého nákupu vrátí. Registrace je přitom zcela zdarma a neplatíte žádné poplatky.

Jak je to možné? Tipli totiž za nákup dostane od obchodu provizi. Větší část přenechá zákazníkovi a něco si nechá pro sebe.

Vybírat můžete z více než 1 500 ověřených obchodů. Tipli si navíc zakládá na bezpečnosti, a proto nákup přes něj probíhá bez problémů.

Tak na co ještě čekáte? Nakupte tento týden přes Tipli a získejte nejlepší odměny >>

    Získejte ZDARMA jídelníček na míru vašim potřebám a exkluzivní SLEVY od našich partnerů!


    © COPYRIGHT 2021 pestrý jídelníček. ALL RIGHTS RESERVED.