Akce pro fitness nadšence – Prague Expo

A co všechno na vás na NS Prague Fitness EXPO čeká?

 • Osobnosti
  Všichni kdo na československé scéně v prostředí fitness, kulturistiky a silových sportů něco znamenají, tady budou. Můžeš potkat své idoly, seznámit se s novými lidmi, dozvědět se cenné informace, najít odpovědi na svoje otázky a namotivovat se na cestě ke svému cíli! Naše akce bude naplněná zajímavými osobnostmi a exkluzivními hosty. Přijď se přesvědčit a zažijte úžasnou atmosféru na vlastní oči.
 • EXPO plné těch nejlepších společností
  Prostory EXPA budou zaplňovat špičkové tuzemské i zahraniční společnosti se specializací na doplňky výživy, fitness vybavení a sportovní oblečení. Můžeš si nakoupit za výhodnější ceny, využít celé řady ochutnávek, vyzkoušet nové značky. Garantujeme ti, že budeš spokojený!
 • Amatérská a profesionální challenge
  Po obrovském úspěchu amatérské challenge v předchozím ročníku jsme se rozhodli posunout laťku o několik úrovní výše. Několik tisíc diváků tě bude sledovat a podporovat v boji s ostatními soupeři. Kromě slastného pocitu ze závodu máme pro vítěze připravené PRIZE MONEY v celkové výši 80 000,- korun. Kromě amatérské challenge se můžeš těšit i na profesionální soutěž 10 nejsilnějších mužů Evropy, kteří se proti sobě postaví v několika disciplínách a svedou tvrdý souboj na krev.

Neváhej a pojď do toho s námi. Využij současné vlny výhodných vstupenek a vezmi někoho sebou.

ˇ

Hledáš kamaráda, který by s tebou žil fitkem? Kup vstupenku jednomu z tvých kámošů a slibujeme ti, že naše atmosféra ho pohltí!

Láká tě účastnit se soutěže a chceš podpořit? Řekni nejbližším, možná to bude den, který ti změní život a otevře dveře k novým příležitostem. Určitě tě přijdou podpořit.

Událost NS Prague Fitness Expo najdete také na Facebooku.

A jedno můžeme všem zaručit. Pokud přijdete, nebudete litovat! Kupte si svou vstupenku co nejdřív, rychle mizí. Těšíme se na vás!

  Získejte ZDARMA jídelníček na míru vašim potřebám a exkluzivní SLEVY od našich partnerů!


  Mohlo by vás zajímat

  © COPYRIGHT 2021 pestrý jídelníček. ALL RIGHTS RESERVED.