Fitness jídelníček pro ženy a muže

Fitness je aktuálně velmi populárním způsobem, jak se dostat zpět do formy. To samozřejmě platí pro ženy i muže. I když spíše preferujeme outdoorové sporty může se stát, že vyhledáte fitness v období zimy nebo deště, zkrátka při nepříznivém počasí.

Každý z nás tedy nějaké zkušenosti má. Fitness můžete využívat kdykoliv máte chuť a čas. S postupným tvarováním vaší postavy je nezbytná strava šitá na míru. Snažili jsme se pro vás vytvořit jídelníček, který bude podporovat tvorbu svalů a redukci tukové tkáně. Možná řešíte otázku proč nemáte takové výsledky, jaké byste chtěli. Prioritou a základem je stravování a období klidu, tedy kdy necvičíte. Tehdy tělo nabírá živiny zpět do svalů a regeneruje. To co během dne sníme, se promítne na naší postavě. Jistě tušíte, že fast foot a naopak hladovění nebude to pravé ořechové a pravděpodobně by se vám ani dobře neposilovalo.

Velmi diskutované jsou proteinové suplementy, které vám pomohou a urychlí proces nabírání svalové hmoty. Záleží jak rychle chcete dosáhnout efektu. Doplňky vám jistě pomohou, ale každá synteticky připravená suroviny se neslučuje se zdravým stravováním. Navíc pokud dodržujete správný příjem bílkovin (mléčné výrobky, maso, vejce, luštěniny) tělo si je vezme z těchto zdrojů.

30.04.2015

Získejte zdravý jídelníček na míru ZDARMA

  • Sestavený od nutriční poradkyně
  • Komplexní jídelníček pro vaší osobu
  • Recepty na 7 dní ZDARMA

Chci jídelníček ZDARMA

Komentáře ke článku

Abyste mohli přidat komentáře, musíte se přihlásit. Pokud u nás ještě nemáte účet, zaregistrujte se

 
Chci jídelníček ZDARMA

3 222 224 doručených jídelníčků, za dvě minuty získáte váš!

Tip: Víte, že nejčastěji chtějí lidé zhubnout 10 kg?