S hubnutím pomáhají i zaměstnavatelé – využijte MultiSport kartu

Co je MultiSport karta?

MultiSport karta je jeden z firemních benefitů, který je postaven na základě karty, které vám poskytne zvýhodněné vstupy nejen do sportovních, ale i relaxačních zařízení po celé České republice.

Takových míst, se kterými společnost MultiSport spolupracuje, je u nás již více než 1 700. Pravděpodobnost, že si mezi nimi vyberete právě to, které vám bude vyhovovat, je tedy opravdu vysoká. V tomto počtu zařízení je navíc skryto přes 260 různých aktivit, které můžete vykonávat. A pokrytí v rámci 300 českých měst zaručuje, že si můžete jít zacvičit, ať jste kdekoliv.

MultiSport karta a její využití je velmi jednoduché. Každý den na vás čeká jeden volný či zvýhodněný vstup do kteréhokoliv zařízení. Je jen na vás, zda tuto možnost využijete opravdu každý den nebo pouze některé dny, cena MultiSport karty je stále stejná. Pokud se ale rozhodnete pro cvičení párkrát do týdne, ostatní dny můžete využít různé relaxační komplexy, které vám pomohou rychleji zregenerovat tělo a připraví vás na další nároční den.

Nechcete cvičit sami? Nevadí, i s tím si MultiSportka poradí. Ta totiž nabízí jak Dětské, tak Doprovodné karty, díky kterým si můžete vzít kdykoliv někoho blízkého s sebou a cvičení si tak udělat o něco příjemnější. Tuto kartu může zároveň kdokoliv z blízkých využít i bez vaší přítomnosti, nejste na sobě tedy nijak vázáni.

Jak MultiSport kartu získat?

MultiSport je program, který lze využívat pouze prostřednictvním zaměstnavatele. To znamená, že pokud tuto kartu nezískáte jako firemní benefit v práci, jako jednotlivec se k ní bohužel nedostanete. Takových zaměstnavatelů, kteří se společností MultiSport spolupracují, je ovšem opravdu velké množství. Je tedy velká pravděpodobnost, že jedním z nich je právě ten váš.

Pokud tomu tak opravdu je, sjednání je jednoduché. Na většině pracovištích to funguje tím způsobem, že první měsíc využití MultiSport karty máte na zkoušku zdarma. Jelikož může zaměstnavatel s tímto benefitem nakládat v podstatě podle svého, není pravidlem, že na ni mají nárok pouze zaměstnanci na hlavní pracovní poměr. Například i člověk, kterého se týká dohoda o provedení práce, může tento benefit získat.

Pokud vám bude vše vyhovovat, začnete s úhradou měsíčních poplatků za tuto kartu, které jsou v každé firmě individuální. Záleží totiž na jednotlivé domluvě mezi zaměstnavatelem a společností MultiSport, od které se potom částka odvíjí

Můžete něco dělat, pokud ji váš zaměstnavatel nenabízí?

Důvodem, proč tento benefit váš zaměstnavatel nenabízí, může být fakt, že o něm možná ještě neví. V takovém případě není nic jednoduššího, než ho s touto nabídkou seznámit. Ten se pak může s MultiSport nezávazně spojit a zjistit si všechny podmínky, které se ke kartě váží.

V drtivé většině případů zaměstnavatelé na možnost tohoto benefitu nakonec přistoupí, a to proto, že je výhodný nejen pro vás, jako zaměstnance, ale i pro něho. MultiSport se navíc drží myšlenky, že zdravý zaměstnanec se sportovním duchem je ten nejlepší zaměstnanec, a co víc si může váš nadřízený přát?

Ve kterých společnostech MultiSportku získáte?

Jak bylo již řečeno, takových společností je opravdu mnoho. Mluvit můžeme jak o zaměstnavatelích menšího rozměru, tak těch větších, jako je například Kaufland. Ať už tedy pracujete s pár lidmi v kanceláři nebo se dřete ve skladu a na konci dne toužíte po relaxu, je velká pravděpodobnost, že i vy se benefitu v podobě MultiSportky dočkáte.

Zjistěte si tedy, které firmy MultiSportku nabízí a začněte s hubnutím v profesionálních sportovních zařízeních hned!

    Získejte ZDARMA jídelníček na míru vašim potřebám a exkluzivní SLEVY od našich partnerů!


    © COPYRIGHT 2021 pestrý jídelníček. ALL RIGHTS RESERVED.