Recenze populární keto diety KetoFit: koktejl, palačinky a další produkty

Palačinky, koktejly

KetoFit je populární keto dieta, která je určena především pro ženy. V nabídce KetoFit najdete kromě proteinového koktejlu i různé nízkosacharidové dobroty jako třeba palačinky. Že to zní až příliš dobře na to, aby to byla pravda? Přečtěte si v recenzi, jaké má KetoFit výsledky.

Jak funguje keto dieta?

Keto dieta, někdy také označována jako nízkosacharidová dieta nebo low carb dieta, spočívá ve vyřazení nebo výrazném omezení sacharidů v jídelníčku. To vyvolá stav, který se nazývá ketóza, kdy tělo využívá jako zdroj energie vlastní tuky místo sacharidů ze stravy. Ketóza nastává již po několika dnech, kdy omezujeme sacharidy. Nízkosacharidová dieta je tedy velmi efektivní způsob, jak rychle zhubnout. Na jejím principu funguje i KetoFit dieta.

ˇ

Důležité je zde zmínit, že hubnutí u žen a mužů se liší. Faktem je, že muži zkrátka hubnou rychleji než ženy, mají větší podíl svalové hmoty, a tudíž potřebují i vyšší denní příjem kalorií i bílkovin. Svůj doporučený denní příjem kalorií si můžete sami zjistit pomocí výpočtu bazálního metabolismu (BMR). Denní příjem kalorií se tak bude u každého z nás lišit v závislosti na fyzické aktivitě, věku, pohlaví a dalších faktorech. A s tím je třeba při hubnutí počítat.

Kdo by neměl držet keto dietu?

Keto dieta není vhodná pro každého, nehodí se zejména pro:

 • děti a mladistvé do 18 let,
 • těhotné a kojící ženy,
 • osoby s poruchou příjmu potravy,
 • diabetiky,
 • osoby s onemocněním jater či ledvin.

Pokud trpíte jakýmkoliv chronickým onemocněním, neměli byste dietu držet bez předchozí konzultace s lékařem. Keto dieta je vhodná pro muže i ženy, konkrétně KetoFit však pro muže nemusí být tou pravou dietou, protože je uzpůsobena speciálně pro ženské potřeby. Dieta je určena zejména pro lidi s nadváhou či obezitou. Jak je na tom vaše váha vám pomůže zjistit BMI kalkulačka.

Jak dlouho držet keto dietu?

Rozhodnutí, jak dlouho budete držet dietu, je čistě na vás. Záleží, jak moc chcete zhubnout. Na zkoušku si můžete objednat balíček jídel KetoFit na týden, prodávají se ale i balíčky na 2, 3 či 4 týdny. Nedoporučuje se držet dietu déle než 14 týdnů. Keto dieta je rozdělena do několika fází. První fáze je nejpřísnější a nejnáročnější, dochází v ní k vyvolání ketózy. V této fázi je úbytek hmotnosti nejvýraznější. Další fáze se nazývá stabilizační a přechází se v ní postupně k běžnému stravování, které by ale mělo obsahovat spíše dietní jídla.

KetoFit: dieta stvořená pro ženy

Čím je KetoFit keto dieta unikátní? Tak především jde o oblíbenou keto dietu, ovšem v tomto případě stvořenou pouze pro ženy. Díky tomu bere veškeré ohledy na funkci ženského těla. To ale samozřejmě neznamená, že by dieta KetoFit nebyla vhodná pro muže. Na trhu ale určitě najdete diety, které budou lépe uzpůsobeny potřebám mužů.

Keto dieta KetoFit byla stvořena odborníky na stravu pro vrcholové sportovce a zakládá si na tom, že jde o plnohodnotnou náhradu stravy. Žádné doplňky, ale skutečná strava. KetoFit slibuje, že budete hubnout bez pocitu hladu a trápení. Proto jsou součástí diety také teplá dietní jídla. U mnoha žen je navíc hubnutí s KetoFitem oproti jiným dietám opravdu velmi rychlé.

Další výhodou KetoFitu je množství nabízených výrobků, ze kterých si určitě vybere to svoje každá žena. Je libo zdravou čokoládu, polévku nebo chléb? Není problém. K dispozici je toho samozřejmě mnohem více. KetoFit navíc obsahuje vitamíny a prvky, které potřebujete každý den. Keto dieta má skvělé výsledky, viditelné během pár dní, a to zcela bez pocitu hladovění!

KetoFit pro ženy 50+
KetoFit ketodieta je skvělá i pro ženy 50+! Podívejte se >>

KetoFit recenze a výsledky

KetoFit vyzkoušely již tisíce klientek a mnohým z nich pomohl k zásadní životní změně. Na svých stránkách se tvůrci populární keto diety chlubí tím, že výrobek by doporučilo své kamarádce hned 99,1 % žen!

Zákaznice si vychvalují především výběr zboží, se kterým jsou nadmíru spokojené. KetoFit recenze na internetu tvrdí, že se jedná o skvělý obchod, který svou konkurenci přerostl především širokou nabídkou, ale také velmi rychlým doručením. Téměř 100 % objednávek bylo doručeno již do jednoho týdne.

Co se týče účinnosti a hubnutí, KetoFit má skvělé výsledky. Kromě hubnutí si však klientky chválí také zlepšení pleti, vlasů a také více energie. Produkty nabízené na webu jsou dle hodnocení velmi chutné. Recenze na KetoFit koktejl i palačinky jsou výborné. Hodnocení uživatelkami je 4,4 hvězdiček z 5.

Týdenní super dieta od KetoFit
Týdenní super dieta od KetoFit je dostupná zde >>

Vybrané KetoFit recenze:

„Produkt byl vybrán pro jeho jednoduchou a rychlou přípravu. Všechny výrobky jsou kvalitní, chutné a není při nich žádný hlad! A nabízí se rozmanitý výběr, k doplnění balíčků! Hubnutí se opravdu daří! A cenově vyhovuje.“ – Slávka

„Proteinovou dietu jsem si našla na internetu a po méně úspěšných dietách jsem se rozhodla ji vyzkoušet. Byla jsem překvapená jak tato dieta skutečně funguje a tuky mizí. Pokud to nevyzkoušíte, neuvěříte. Jsem v důchodovém věku, ale nyní se skutečně cítím velice dobře, mám radost z toho jak vypadám. Vřele doporučuji a v případě, že budu chtít odbourat ještě nějaké to kilo, tak jedině s Vámi!“ – Květa

„Objednala jsem si Ketodietu na 14 dní a už po týdnu jsem opravdu zhubla! Přípravky jsou velmi dobré, ale přivítala bych, kdyby byl u toho třeba i jídelníček… Chtěla bych pokračovat!“ – Dagmar

Zdroj: heureka.cz

Výhody:

 • Rychlá a účinná redukce hmotnosti
 • Velký výběr chutných produktů
 • Jednoduchá a rychlá příprava jídel
 • Produkty jsou obohaceny o vitamíny a minerály

Nevýhody:

 • Cena se může zdát vyšší (ale srovnatelná s ostatními keto dietami na trhu)
 • Chuť některých jídel nemusí vyhovovat všem

Výhodné KetoFit balíčky – porce od 25 Kč

Na stránkách KetoFit.cz si můžete vybrat skvělé výhodné balíčky. Jde o jednoduchou rovnici. Kvalitní zdravé jídlo pro rychlé zhubnutí za skvělou cenu. A pokud máte na KetoFit slevový kód, vyjde vás to ještě levněji. Na úkor nízkého obsahu sacharidů jídel KetoFit (0,9g/porci), nabízí vysoké množství bílkovin, vlákniny a dalších 26 vybraných vitamínů a minerálů. KetoFit balíčky obsahují jak plnohodnotná teplá jídla jako polévky, svíčková či omelety, tak oblíbené KetoFit koktejly nebo palačinky. Kromě toho na stránkách KetoFit.cz najdete i recepty na keto jídla do obou fází diety.

Mezi nejoblíbenější KetoFit balíčky patří:

 • Balíček na týden – Týdenní proteinová Super Dieta (36 porcí), cena: 1 390 Kč
 • Balíček na 2 týdny – Proteinová keto dieta na 2 týdny (70 porcí), cena: 2 830 Kč
 • Balíček na 4 týdny – Proteinová keto dieta na 4 týdny (142 porcí), cena: 5 325 Kč

V nabídce toho ale najdete mnohem více. Ketonová dieta se s jídly KetoFit dodržuje ještě snadněji než by člověk čekal. Dieta je tak jednodušší a mnohem účinnější. Již od druhého dne diety půjde váha dolů! Změnu můžete sledovat pomocí BMI kalkulačky.

Rychlá a zdravá snídaně za pár minut? KetoFit koktejl!

Každý z nás zná chaos bezprostředně poté, co ráno zazvoní budík. V takové chvíli není čas vymýšlet a věnovat čas přípravě zdravé snídaně. Nesmíte ale zapomenout na to, že snídaně je základ dne! Zdravá snídaně by měla tělu dodat dostatek energie a zasytit. A od toho tu je proteinový KetoFit koktejl na hubnutí.

KetoFit koktejly si zamilujete především díky jejich rychlé přípravě a skvělé chuti. Obsahují dostatek bílkovin i veškeré potřebné vitamíny a minerály. Dokáží navodit pocit sytosti až na 2 až 3 hodiny. Příjemným bonusem je, že jsou k dostání hned v několika různých příchutích. Koktejly na hubnutí se však hodí nejen k snídani, ale třeba i ke svačině nebo jako lehčí oběd, když zrovna není čas na vyvařování.

Kromě koktejlů na hubnutí jsou na stránkách KetoFit.cz k dostání i další dobroty na zpříjemnění rána. Třeba takové KetoFit palačinky, které jsou nabité proteiny – jedna porce palačinek obsahuje 24,9 gramů bílkovin. Palačinky jsou snadné na přípravu a chutnají výborně, patří mezi nejoblíbenější dietní jídla z nabídky. Dopřát si je můžete i jako zdravou svačinku nebo dezert. Když budete mít čas, můžete si palačinky trochu vylepšit a vyzkoušet jednoduché KetoFit recepty na fitness palačinky.

Tip: Vyzkoušejte také Slim Pasta – těstoviny a další přílohy bez sacharidů vhodné do keto diety!

KetoFit sleva a slevový kód – jak je získat?

Láká vás zkusit keto dietu, ale rádi byste nějakou tu korunu ušetřili? V takovém případě se vyplatí sledovat stránky KetoFit.cz, kde pravidelně po celý rok nabízí zájemkyním o KetoFit slevový kód, dárek zdarma a další výhodné nabídky. S největší slevou KetoFit produkty nakoupíte na Black Friday. Na internetu však najdete i další stránky, které poskytují na KetoFit slevový kód. Pokud však zrovna není k dispozici žádný KetoFit slevový kód a nechce se vám čekat na akci, zkuste si koupit produkty KetoFit z bazaru. Třeba na Bazoš.cz často seženete nové produkty za nižší ceny.

KetoFit nebo KetoDiet – jakou dietu si vybrat?

Pokud jste rozhodli pustit do keto diety, už jste na internetu pravděpodobně narazili hned na několik firem, které nabízí dietní programy a produkty do této diety. Mezi ty nejoblíbenější na českém trhu patří právě KetoFit, ale i konkurenční značka KetoDiet. Nabízí se tedy jasná otázka: je lepší KetoFit nebo KetoDiet?

Přestože je otázka poměrně jednoduchá, jednoznačnou odpověď vám na ni nedáme, protože každá z nich má co nabídnout a každému vyhovuje něco jiného. Obě diety jsou kvalitní a co se týče ceny i druhů jídel jsou si i velmi podobné. KetoFit se může pochlubit opravdu velkým výběrem příchutí, zejména koktejlů. Zákaznice KetoDiet zase oceňují vysoce kvalitní výživové poradenství, které jim firma poskytuje zdarma. Ať už se rozhodnete pro KetoFit nebo KetoDiet, věříme, že budete spokojeni!

Podívejte se na produkty KetoDiet

  Získejte ZDARMA jídelníček na míru vašim potřebám a exkluzivní SLEVY od našich partnerů!


  Mohlo by vás zajímat

  © COPYRIGHT 2021 pestrý jídelníček. ALL RIGHTS RESERVED.